Sudjelovali na likovnoj koloniji „Hantlarija“ u Strahonincu

Terenska nastava 8. razreda u Krško i Brežice
27. svibnja 2024.
UPISI U SREDNJE ŠKOLE
27. svibnja 2024.

Sudjelovali na likovnoj koloniji „Hantlarija“ u Strahonincu

U Strahonincu je 24. svibnja 2024. održana tradicionalna likovna kolonija „Hantlarija“ koja je okupila kreativce iz različitih dijelova Hrvatske i šire. Sudjelovali su osnovnoškolci iz Strahoninca, Goričana, Hodošana, Sivice, Nedelišća, Svetog Martina na Muri, Vratišinca i Gornjeg Kraljevca, Pribislavca, Donjeg Kraljevca, Orehovice i Črenšovci (SLO). Među sudionicima OŠ Sveti Martin na Muri bili su: Hana Perčić, Filip Bogdan, Greta Goričanec i Lara Rožman te učiteljica Mirna Žerjav.

Učenici su uz vodstvo svojih mentora, učitelja i učiteljica likovne kulture, aktivno sudjelovali u stvaranju likovnih uradaka motivima crno-bijelog svijeta na temu kontrasta ne boja. Likovna kolonija bila je prilika da se mladi kreativci dodatno upoznaju s različitim likovnim tehnikama i materijalima.

Mirna Žerjav, učiteljica likovne kulture

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti