SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI UČENIČKIH ZADRUGA

PREDŠKOLCI U ŠKOLI
3. lipnja 2022.
DAN ŠKOLE 2022.
3. lipnja 2022.

SUDJELOVANJE NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI UČENIČKIH ZADRUGA

U petak, 27. svibnja UZ Tinček i zadrugari Nika Sakač (5.a) i Niko Horvat (6.) predstavljali su nas na županijskoj smotri učeničkih zadruga u Čakovcu. Na smotri su predstavili najproizvod suvenir „Svetomartinska Mura“ koju su izrađivali u tehnici vezanja na papiru. Više o radu možete naći u prezentaciji u privitku. Njihova mentorica je bila Dubravka Resman Žignić, a pratio ih je i voditelj UZ Tinček učitelj Dražen Crnčec.

Suvenir _Svetomartinska Mura-tehnički opis -novo pptx (1)

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti