Sudjelovanje na županijskom natjecanju u plesu

Samotestiranje učenika – upute
23. veljače 2022.
Povratak u učionice u ponedjeljak 28.2.2022.
2. ožujka 2022.

Sudjelovanje na županijskom natjecanju u plesu

Između nastave, gradiva, ispita, samoizolacija i ostalih natjecanja, naše plesačice uspjele su naći vremena i za uvježbavanje koreografije koju su izvele na županijskom natjecanju u plesu u konkurenciji osnovnih škola- urbani ples. I osvojile 2. mjesto na natjecanju u Svetoj Mariji prošlog petka! Bravo cure – Rea Makovec, Jana Hrženjak, Eni Herman, Neli Kutnjak Noela Cimerman, Jana Perčić i voditelji Stanka Kutnjak i Marko Obadić.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti