TERENSKA NASTAVA 1. RAZREDA U ČAKOVEC

Vrtim svoj film
6. lipnja 2022.
Obavijest o pripremnim radovima na izgradnji kružnog toka u centru Sv. Martina na Muri
7. lipnja 2022.

TERENSKA NASTAVA 1. RAZREDA U ČAKOVEC

Učenici 1. razreda uz pratnju svoje razrednice Maje Goričanec i učiteljice Maje Đuran krenuli su 1. lipnja na terensku nastavu u grad Čakovec. Uz stručno vodstvo upoznali su mnoge tajne i znamenitosti koje do sada nisu znali iako su već mnogo puta bili u Čakovcu sa svojim roditeljima. Provedeni kroz grad i njegovu povijesti naučili su kako su nekada prije mnogo godina živjeli Čakovčani i Čakovčanke u doba Zrinskih. Nakon razgledavanja posjetili su „Riznicu Međimurja“ te gradsku knjižnicu i čitaonicu. Kraj su zasladili sladoledom i igrom na igralištu.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti