Terenska nastava 1. razreda – Upoznali smo Čakovec na drugi način

MALO DRUGAČIJI DAN ŠKOLE
16. lipnja 2023.
VLAKOM U VARAŽDIN – TERENSKA NASTAVA UČENIKA 2. RAZREDA
20. lipnja 2023.

Terenska nastava 1. razreda – Upoznali smo Čakovec na drugi način

 

Čakovec, 12. lipnja 2023., nastava za učenike 1. razreda održana je izvan učionice. Šetali smo gradom i Čakovec promatrali drugim očima. Nisu nam bile važne trgovine i igračke. Naučili smo kako je grad dobio ime i postalo nam je jasno zašto ga neki zovu gradom Zrinskih. Ispred zgrade Županije prvi put smo vidjeli bistu Petra Zrinskog, a na glavnom trgu, spomenik Nikole Zrinskog. Uočili smo stare zgrade sa zanimljivim i lijepim pročeljima. Divili smo se tisućama knjiga u Knjižnici i čitaonici Nikola Zrinski. Odmorili smo se i vratili energiju u perivoju Zrinski. Ipak, najviše smo uživali u razgledavanju Riznice Međimurja i cifranju licitarskog srca koje smo ponijeli kući. Umorne i zadovoljne dočekali su nas roditelji ispred naše škole.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti