U petak obilježavamo Dan ružičastih majica

VALENTINOVO U ŠKOLI
15. veljače 2023.
OBAVIJEST – II. dio zimskog odmora za učenike
15. veljače 2023.

U petak obilježavamo Dan ružičastih majica

U srijedu 22. veljače 2023. obilježava se Dan ružičastih majica. Tog dana se na simboličan način, nošenjem ružičastih majica, želi skrenuti pozornost na problem vršnjačkog nasilja. S obzirom na to da ove godine Dan ružičastih majica pada u vrijeme drugog dijela zimskih praznika, odlučili smo da ovaj izuzetno važan datum obilježimo ranije i to u petak 17. veljače. Molimo Vas da povodom tog dana u školu obučete ružičastu ili ako nemate, bijelu majicu kako bi time na simboličan način izrazili potporu žrtvama vršnjačkoga nasilja te jasno pokazali naš stav i poručili „Stop vršnjačkom nasilju!“

Petra Tomšić, školska pedagoginja

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti