U SURADNJI SA SREDNJOM ŠKOLOM ARBORETUM VINICA POSTAVLJENA POVIŠENA GREDICA U ŠKOLSKOM VRTU

DRUŽENJE SA SPISATELJICOM MELITOM RUNDEK
15. siječnja 2024.
UČENICI 8. RAZREDA BILI NA DVODNEVNOJ TERENSKOJ NASTAVI U VUKOVARU
24. siječnja 2024.

U SURADNJI SA SREDNJOM ŠKOLOM ARBORETUM VINICA POSTAVLJENA POVIŠENA GREDICA U ŠKOLSKOM VRTU

Nastavila se suradnja sa srednjom školom Arboretum Vinica. U četvrtak 11. siječnja u radnom posjetu dvoje profesora postavljena je povišena gredica u školskom vrtu. Kako još nije pogodno vrijeme sadnje, nakon predaje gredice i potrebnih materijala za njezino postavljanje, održano je predavanje za učenike Voćarske grupe iz 8. razreda te polaznike Malih ekologa kako se uređuje takva vrsta sadnje te prezentirane sadnice koje ćemo na proljeće posaditi. S učenicima su pripremu odradile učiteljice Maja Radek Sklepić, voditeljica Učeničke zadruge Tinček te Ksenije Perčić, voditeljica ekološke grupe.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti