Učiteljica Silvija Šoštarić među najboljim mentorima za školsku godinu 2021./2022.

Projekt: “Škole jednakih mogućnosti u Međimurskoj županiji u šk.god. 2022./2023.
28. prosinca 2022.
BOŽIĆNO-NOVOGODIŠNJI KONCERT
29. prosinca 2022.

Učiteljica Silvija Šoštarić među najboljim mentorima za školsku godinu 2021./2022.

Za mentore iz međimurskih osnovnih i srednjih škola čiji su učenici u školskoj godini 2021./22. osvojili prva mjesta na županijskim, međužupanijskim te državnim i međunarodnim natjecanjima održan je u ponedjeljak, 19.12. prijem kod župana Međimurske županije koji se tom prilikom zahvalio za trud uložen u učenike i individualno razvijanje njihovih potencijala, a među njima je i naša učiteljica Silvija Šoštarić.

Čestitamo!

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti