Ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19

POSJET IZLOŽBI LIK 2022.
8. travnja 2022.
OBJAVLJENE PJESME NAŠIH PJESNIKINJA IZ 5.A RAZREDA
8. travnja 2022.

Ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19

Poštovani roditelji, dragi učenici,

obavještavamo vas da je Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio preporuke vezane uz ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19, a koje su dostupne na sljedećoj poveznici:

https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2021/11/Preporuke-za-sve-odgojno-obrazovne-ustanove-od-pred%C5%A1kolskog-uzrasta-do-visokog-obrazovanja-uklju%C4%8Duju%C4%87i-u%C4%8Deni%C4%8Dke-i-studentske-domove.pdf

 

U skladu s preporukama, ukidaju se sve epidemiološke mjere i preporuke za odgojno-obrazovne ustanove, osim osnovnih (čišćenje, pranje ruku, provjetravanje).

 

Ovim putem želimo zahvaliti svima koji su doprinijeli očuvanju zdravlja i sigurnosti naše djece i učenika i u ovim izazovnim vremenima, ali i izvanrednim naporima i trudom osnažili naš sustav odgoja i obrazovanja.

Zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima te našim partnerima i strankama na suradnji i razumijevanju!

 

 

Ravnateljica

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti