UMIROVLJENA UČITELJICA ANICA KARLOVČEC NA PRIJEMU KOD ŽUPANA

Sportski kutak u 4.b
9. listopada 2023.
UČITELJICA FIZIKE JELENA TUKSAR MEĐU 500 NAJBOLJIH UČITELJA
9. listopada 2023.

UMIROVLJENA UČITELJICA ANICA KARLOVČEC NA PRIJEMU KOD ŽUPANA

Na svečanosti obilježavanja Svjetskoga dana učitelja u četvrtak 5. listopada župan je okupio sve odgojno-obrazovne djelatnike koji su čitav svoj život posvetili radu s mladima i otišli u zasluženu mirovinu tijekom proteklih dviju školskih godina. Na prijem je bila  pozvana učiteljica matematike u mirovini Anica Karlovčec, koja je čitav svoj radni vijek provela u našoj školi. Simboličan je to čin zahvale za njezin rad i drago nam je bilo opet se družiti s našom učiteljicom.

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti