Uređen prostor za druženje učenika u sklopu projekta Pokreni se, budi junak svoje priče

Ksenija Perčić napredovala u zvanje učitelj savjetnik
21. svibnja 2024.
BORNA COLAR ODLIČAN NA FESTIVALU MAX SUCHT DEN SUPERSTAR U OŠ CESTICA
21. svibnja 2024.

Uređen prostor za druženje učenika u sklopu projekta Pokreni se, budi junak svoje priče

U okviru provedbe preventivnog projekta Pokreni se, budi junak svoje priče! nabavom dvosjeda i vreća za sjedenje uređen je prostor za druženje učenika. Svoje zadovoljstvo nabavom namještaja odmah su pokazali i učenici koji su s nestrpljenjem promatrali kako ga marljive ruke naših osmaša montiraju. Nabavom namještaja, na prethodnu donaciju stolnog nogometa i stola za stolni tenis dodatno smo obogatili ponudu za naše učenike te im osigurali sadržaje za kvalitetno vrijeme između nastavnih sati.

Nadamo se da će učenici uživati u novo pripremljenom prostoru, ali i čuvati namještaj kako bi i buduće generacije učenika mogle koristile prostor.

Petra Tomšić

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti