VLAKOM U VARAŽDIN – TERENSKA NASTAVA UČENIKA 2. RAZREDA

Terenska nastava 1. razreda – Upoznali smo Čakovec na drugi način
19. lipnja 2023.
Ugostili smo naše buduće učenike
20. lipnja 2023.

VLAKOM U VARAŽDIN – TERENSKA NASTAVA UČENIKA 2. RAZREDA

Učenici 2. razreda su 24. svibnja 2023. godine zajedno s razrednicom Majom Goričanec i pedagoginjom škole Petrom Tomšić sudjelovali na terenskoj nastavi Putujemo vlakom – Varaždin. Svoje putovanje započeli su odlaskom u Čakovec na željezničku stanicu gdje su se upoznali s važnim osobama i prostorijama željezničkog kolodvora. Ponovili su nastavne sadržaje s predmeta priroda i društvo. Putovanje su nastavili vlakom do grada Varaždina. Većina njih nije mogla sakriti oduševljenje zbog toga što su se prvi puta vozili vlakom. U gradu Varaždinu razgledali su starogradsku jezgru, znamenitosti grada, Muzej kukaca i na kraju uživali u zasluženom sladoledu. Vratili su se svojim kućama u poslijepodnevnim satima.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti