Vrtim svoj film

DAN ŠKOLE 2022.
3. lipnja 2022.
TERENSKA NASTAVA 1. RAZREDA U ČAKOVEC
6. lipnja 2022.

Zahvaljujući programu Putujući Sedmi kontinent i suradnji udruge Djeca susreću umjetnost i Hrvatskog audiovizualnog centra naša škola je ostvarila mogućnost korištenja godišnje filmske pretplate na portal Vrtisvoj.film.

Vrtisvoj.film je prva online baza probranih filmskih naslova za djecu i mlade. Portal je platforma za učenje kojom se razvija filmska pismenost, a sadrži online bazu metodičkih prijedloga za učitelje i nastavnike i rad u razredu koji doprinose razvoju kreativnosti, kritičkog mišljenja i kulturne osviještenosti – neizostavnih vještina i kompetencija u 21. stoljeću.  Pokretanje portala Vrti svoj film sufinanciralo je Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske.

Godišnja filmska pretplata na portal Vrti svoj film uključuje:

– 24 filmska naslova koji se izmjenjuju tokom nastavne godine

– 8 metodičkih materijala uz 8 filmskih naslova iz programa Rondo

– pristup svim filmovima za sve učenike škole za period lipanj 2022. – lipanj 2023.

– korištenje portala u razredu ili za obiteljsko uživanje kod kuće

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti