ZAVRŠNA EKSKURZIJA OSMAČA U ZAGORJE I HELI CENTAR

TERENSKA NASTAVA U AUSTRIJU UČENIKA PREDMETNE NASTAVE
27. lipnja 2024.
Prekrasnom priredbom i izložbom učeničkih radova u utorak 18. lipnja 2024. proslavili Dan škole
28. lipnja 2024.

ZAVRŠNA EKSKURZIJA OSMAČA U ZAGORJE I HELI CENTAR

Učenici 8. razrednika s razrednikom Novak Juricom su odabrali Hrvatsko zagorje i moderan multimedijalan Heli centar za svoju završnu ekskurziju. U Heli centru, su imali jedinstvenu priliku upravljati helikopterima u simulatoru.

HeliSpace je turistički projekt unutar aktivnog centra za obuku pilota. Osmišljen je za posjetitelje koji žele isprobati najmodernije simulatore – „HeliFly“, profesionalni simulator leta u helikopteru i „HeliDrive“, full motion trkaći simulator.

Uz simulatore nudi i obilje edukativnog sadržaja, obilazak impresivne kolekcije modela raznih helikoptera, pilotske opreme i galerije slika čiji su autori upravo piloti polaznici stručnih programa obuke.

A našlo se i načina za navijanje i praćenje utakmice!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti