Županijsko natjecanje “Danas mali, sutra veliki majstori – Modelarska liga 2022/23.”

KEMIČARI I FIZIČARI NA RADIONICI HIŠE EKSPERIMENTOV NA STE(A)M FESTIVALU ZNANOSTI U ČAKOVCU
12. svibnja 2023.
Luka Jakopić na izložbi inovacija mladih “INOVA MLADI 2023” – predstavio svoju održivu kuću
12. svibnja 2023.

Županijsko natjecanje “Danas mali, sutra veliki majstori – Modelarska liga 2022/23.”

U utorak, 9. svibnja 2023., održalo se županijsko natjecanje Modelarske lige „Danas mali, sutra veliki majstori!“ na kojem su sudjelovali učenici Luka Jakopić, Niko Horvat, Vincent Rafael Novak, Ivana Katalenić iz 7. razreda te Noel Tot iz 6. razreda uz mentorstvo učiteljice Dubravke Resman Žignić.

Na natjecanju su ostvareni jako dobri rezultati i čestitamo dečkima i mentorici na tome:

Niko Horvat i Vincent Rafael Novak –  4. mjesto

Luka Jakopić i Ivan Katalenić – 8. mjesto

Luka Šardi i Noel Tot – 11. mjesto

Modelarska liga je ekipno natjecanje učenika u području modelarstva/maketarstva koje Hrvatska zajednica tehničke kulture provodi u svim županijama u suradnji s Hrvatskim savezom pedagoga tehničke kulture, županijskim i gradskim zajednicama tehničke kulture, društvima pedagoga tehničke kulture i osnovnim školama. Ekipa se sastoji od dva učenika osnovnih škola, udruga ili posebnih odjela osnovnih škola od petog do osmog razreda koje na natjecanje dovodi jedan mentor.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti