Županijsko natjecanje osnovnih škola u graničaru

LIK 2023. – županijska razina natjecanja
9. ožujka 2023.
Neke aktivnosti s izvannastavne aktivnosti Domaćinstvo
9. ožujka 2023.

Županijsko natjecanje osnovnih škola u graničaru

Učenici naše škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju osnovnih škola u graničaru koje se održalo u petak, 3. ožujka, u I. OŠ Čakovec. Unatoč velikoj borbenosti, nisu se uspjeli plasirati u završno natjecanje.

Sudjelovali su: Jelena Jambrović, Ema Podgorelec, Franka Kralj, Nika Perčić, Kijara Hadela, Niko Jakopić, Filip Županec, Neo Cimerman, Niko Rašperger, Fran Koraj, Luka Huić i Mateo Colar, a vodio ih učitelj TZK i Univerzalne sportske škole Marko Obadić. S njima je bila i njihova najveća navijačica pedagoginja Petra.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti