ŽUPANIJSKO NATJECANJE U GRANIČARIMA ZA 1. – 4. RAZREDE

OBAVIJEST O PROLJETNIM PRAZNICIMA
13. travnja 2022.
ITEO radionice Društva pedagoga tehničke kulture Međimurske županije u osnovnim školama
19. travnja 2022.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U GRANIČARIMA ZA 1. – 4. RAZREDE

OŠ Sveti Martin na Muri sudjelovala je na Županijskom natjecanju u graničarima koje se održavalo 29. 03. 2022. u OŠ Podturen. Natjecanje je održano po drugi puta nakon što je bila pauza zbog pandemije Corona virusom. Naši učenici ovaj put nisu uspjeli do finala ali su pokazali da se u sportu i natjecanjima može na njih računati u narednim godinama. Doživjeli su poraz od najbolje ekipe iz OŠ Belica te vrlo tijesno od učenika OŠ Podturen zauzevši tako treće mjesto. OŠ Sveti Martin na Muri predstavljali su sljedeći učenici: Lovro Oletić, Kevin Leskovec, Florijan Balaž, Marko Bogdan, Erik Podgorelec, Jakov Huić, Zoa Vinko, Kijara Hadela, Paula Kos, Chriztel Aceveda Renae, Ema Perčić, Nera Žignić .

Voditelji ekipe: Nina Petermanec

Marko Obadić

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti