ŽUPANIJSKO NATJECANJE U NOGOMETU ZA UČENIKE 5. I 6. RAZREDA

Neke aktivnosti s izvannastavne aktivnosti Domaćinstvo
9. ožujka 2023.
Obavijest o načinu provedbe nacionalnog testiranja u 8. razredu te promjenama u organizaciji nastave
9. ožujka 2023.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U NOGOMETU ZA UČENIKE 5. I 6. RAZREDA

U srijedu 8. ožujka u OŠ Mursko Središće održano je županijsko natjecanje iz futsala za učenike 5. i 6. razreda – gornje Međimurje. Našu selekciju činili su učenici Luka Turk, Noel Novak, Eduardo Novak, Jakov Radiković, Dino Sobočan, Arian Vičar, Luka Huić i Karlo Perčić uz vodstvo učitelja TZK Marka Obadića. Sudjelovalo je još 5 škola. U prvoj su utakmici dečki odijeli pobjedu protiv OŠ Macinec (7:2) i time se plasirali u finale ove skupine. Nažalost, u finalu je bila boja ekipa I . OŠ Čakovec s 0:3 koja se plasirala u županijsko završnicu.

Čestitamo dečkima na borbenosti i uspjehu!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti