Županijsko natjecanje u rukometu za 5. i 6. razrede

Proljetni kros 2022.
13. travnja 2022.
Županijsko natjecanje u odbojci za dječake 5. i 6. razreda
13. travnja 2022.

Županijsko natjecanje u rukometu za 5. i 6. razrede

U petak 08.04.2022. godine , učenici OŠ Sveti Martin na Muri sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz rukometa za dječake 5. i 6. razreda koje se održavalo u Čakovcu u dvorani II. OŠ Čakovec. Iako je ždrijebom izvučena možda najteža skupina , naši učenici su redom pobijedili vršnjake iz I. OŠ Čakovec, zatim učenike OŠ Sveti Juraj na bregu te u napetom i neizvjesnom finalu uspjeli odigrati neodlučeno 9:9 sa favoriziranom OŠ Prelog . Nakon isteka vremena i neriješenog rezultata krenulo se k izvođenju sedmeraca gdje su učenici iz OŠ Prelog uz veliku doze sreće uspjeli pobijediti 3:2 i osvojiti prvo mjesto . Srebrne medalje ali svakako zlatnog sjaja osvojili su sljedeći učenici OŠ Sveti Martin na Muri : David Sobočan , Reno Kai Premuš , Leonardo Mlinarić , Luka Jakopić , Luka Turk , Borna Bogdan , Vito Oletić , Marin Makovec , Antonio Krajačić , Eduardo Novak , Noel Tot i Ivan Katalenić .

Voditelj ekipe : Marko Obadić , prof.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti