DAN ŠKOLE U PETAK 27.5.

Posjet učenika osmih razreda Vukovaru
23. svibnja 2022.
PREDŠKOLCI U ŠKOLI
3. lipnja 2022.

U petak 27.5. na Dan škole pripremamo glazbenu poslasticu za učenike i roditelje. Nakon 2 godine online izdanja festivala „Martin sucht den Star“, vraćamo se natrag na školsku scenu uživo. Kako smo i ove godine imali odličnih rezultata naših učenika na raznim natjecanjima tom ćemo se prilikom prisjetiti i nagraditi i ponajbolje učenike i mentore.

Prema Godišnjem planu i programu petak 27.5. je nenastavni dan pa se svi vidimo tek popodne u 16:30 na priredbi, a u ponedjeljak 30.5. se obilježava Dan državnosti, pa nema nastave radi državnog praznika.

Od utorka, 31.5. nastava se normalno održava prema rasporedu sati Turnusa A.

Ravnateljica

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti