OBJAVLJENE PJESME NAŠIH PJESNIKINJA IZ 5.A RAZREDA

Ukidanje dosadašnjih epidemioloških mjera i preporuka u odgojno-obrazovnim ustanovama tijekom pandemije COVID-19
8. travnja 2022.
MJESEC EDUKACIJA
8. travnja 2022.

OBJAVLJENE PJESME NAŠIH PJESNIKINJA IZ 5.A RAZREDA

Nika Sakač, Ela Perčić, Riana Herman i Lana Perčić mogu se pohvaliti da su već u 5. razredu objavile svoje pjesme u zborniku radova Poj riči materinske. Uz vođenje učiteljice hrvatskog jezika Marije Đurkin, naše su cure poslale na XVI. Literarno-likovni natječaj Poj riči materinske svoje pjesme na kajkavskom narječju te su pohvaljene za svoj izričaj, a radovi objavljeni u zborniku.

Čestitamo Niki, Eli, Riani i Lani te učiteljici Mariji!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti