ODLUKA O POPISU UDŽBENIKA ZA ŠK. GOD. 2024./25. – NABAVLJA ŠKOLA

ODLUKA O POPISU UDŽBENIKA ZA ŠK. GOD. 2024./25. – NABAVLJA ŠKOLA
20. lipnja 2024.
Natječaj –radno mjesto DOMAR/ICA-LOŽAČ/ICA (STRUČNI/A RADNIK/CA NA TEHNIČKOM ODRŽAVANJU) – 1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno nepuno radno vrijeme
21. lipnja 2024.

ODLUKA O POPISU UDŽBENIKA ZA ŠK. GOD. 2024./25. – NABAVLJA ŠKOLA

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (“Narodne novine”, broj 116/18), donesena je Odluka o odabiru udžbenika za školsku godinu 2024./25. za OŠ Sveti Martin na Muri.

U skladu s odredbom čl. 10. spomenutog zakona, Osnovna škola Sveti Martin na Muri ovim putem vrši objavu popisa udžbenika.

UDŽBENIKE ZA SVE UČENIKE NARUČUJE ŠKOLA, A FINANCIRAJU SE IZ PRORAČUNSKIH SREDSTAVA te ih RODITELJI NE MORAJU SAMOSTALNO NABAVLJATI – udžbenike će učenici dobiti u školi početkom nove školske godine. Već korišteni/postojeći udžbenici iz prethodnih školskih  godina će se podijeliti učenici, a po potrebi još dokupiti ili zamijeniti.

Popis i odluka se nalaze u privitku.

Ravnateljica

Odluka o odabiru udžbenika za 2024_25. s popisom

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti