PROTUPOŽARNA EVAKUACIJSKA VJEŽBA ŠKOLA 2022.

OBILJEŽAVANJA DANA SJEĆANJA NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I VUKOVARA
17. studenoga 2022.
CHRIZTEL ODUŠEVILA NA FESTIVALU MEĐIMURSKE POPEVKE U ČAST TETE LIZE
21. studenoga 2022.

PROTUPOŽARNA EVAKUACIJSKA VJEŽBA ŠKOLA 2022.

Kako bi uvježbali pravilno postupanje prilikom potresa i požara u školi, u suradnji s DVD Sveti Martin i DVD Lapšina organizirana je vatrogasna vježba Škola 2022. Simulirana situacija požara dogodila se u kotlovnici, a nakon oglašavanja sustava uzbunjivanja, učenici i djelatnici škole su proveli evakuaciju i smjestili se na sigurne evakuacijske točke.

Cilj vježbi bio je utvrditi postupak uzbunjivanja, evakuacije i osiguravanja mjera sigurnosti za učenike i djelatnike škole, kao i operativnost članova vatrogasnih društava, a osobito u uvjetima padanja mraka i novonastalim okolnostima školskog okruženja.

Zahvaljujemo DVD-u Sveti Martin i DVD-u Lapšina na suradnji te brizi o sigurnosti naših učenika i djelatnika!

 

 

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti