Skupljamo staru odjeću i tekstil od 6. do 8. studenoga 2023.

Dječaci odlični 3. u ekipnom poretku na održanom županijskom natjecanju u krosu
25. listopada 2023.
TERENSKA NASTAVA U ZAGREB –POSJET TEHNIČKOM MUZEJU I HRT-u UZ UPOZNAVANJE ZNAMENITOSTI I POVIJESTI GLAVNOG GRADA
30. listopada 2023.

Skupljamo staru odjeću i tekstil od 6. do 8. studenoga 2023.

Velika količina tekstila i odjeće, koji svake godine bacimo, postao je ekološki problem. Socijalna zadruga Humana Nova, koja zapošljava osobe s invaliditetom, stvara proizvode od ekoloških i recikliranih materijala, doprinosi održivom razvoju te organizira veliku akciju skupljanja tekstila i tekstilne odjeće.

Ovo je prilika za čišćenje ormara. Otvorite  ormare i staru, iznošenu odjeću, odjeću koju više ne nosite i ne znate  kamo s njom, donesite u vrećicama ili kutijama u školu od 6. do 8. studenoga 2023. godine (od ponedjeljka do srijede) i predajte djelatnicima. Molimo samo da odjeća bude čista.

plakat

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti