STARA ODJEĆA-NOVA VRIJEDNOST

Obavijest o proljetnom odmoru za učenike
3. travnja 2023.
Povratak na nastavu u ponedjeljak 17.4.2023.
12. travnja 2023.

STARA ODJEĆA-NOVA VRIJEDNOST

Skupljamo staru odjeću 20. i 21. travnja 2023.

Stižu nam proljetni praznici i proljetno čišćenje. Velika količina tekstila i odjeće, koji svake godine bacimo, postao je ekološki problem. Socijalna zadruga Humana Nova, koja zapošljava osobe s invaliditetom, stvara proizvode od ekoloških i recikliranih materijala, doprinosi održivom razvoju te organizira veliku akciju skupljanja tekstila i tekstilne odjeće.

Ovo je prilika za proljetno čišćenje. Otvorite  ormare i staru, iznošenu odjeću, odjeću koju više ne nosite i ne znate  kamo s njom, donesite u vrećicama ili kutijama u školu u četvrtak i petak 20. 4. i 21. 4. 2023. godine. Molimo samo da odjeća bude čista.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti