TERENSKA NASTAVA U AUSTRIJU UČENIKA PREDMETNE NASTAVE

5. razredi posjetili Geotehnički fakultet u Varaždinu i sudjelovali na STEM radionicama
27. lipnja 2024.
ZAVRŠNA EKSKURZIJA OSMAČA U ZAGORJE I HELI CENTAR
27. lipnja 2024.

TERENSKA NASTAVA U AUSTRIJU UČENIKA PREDMETNE NASTAVE

Učenici predmetne nastave su se u petak 14. lipnja otisnuli na tradicionalnu terensku nastavu u Austriju koju organiziraju učiteljice njemačkog jezika Valentina Sobočan Bogdan i Monika Turk. Ove godine na itineraru je bio posjet Klagenfurtu, Affenbergu i Minimundusu. Prilika je ovo bila za primjenom naučenog njemačkog jezika.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti