TERENSKA NASTAVA U ZAGREB –POSJET TEHNIČKOM MUZEJU I HRT-u UZ UPOZNAVANJE ZNAMENITOSTI I POVIJESTI GLAVNOG GRADA

Skupljamo staru odjeću i tekstil od 6. do 8. studenoga 2023.
30. listopada 2023.
Mali kaj u Zelini
30. listopada 2023.

TERENSKA NASTAVA U ZAGREB –POSJET TEHNIČKOM MUZEJU I HRT-u UZ UPOZNAVANJE ZNAMENITOSTI I POVIJESTI GLAVNOG GRADA

Učenici viših razreda uputili su se u petak 27. listopada 2023. u glavni grad kako bi na licu mjesta upoznali i posjetili najvažnije znamenitosti grada te ujedno saznali više o njegovoj povijesti i značaju. Ujedno su se učenici 5. i 6. razreda upoznali s radom Hrvatske radiotelevizije i okušali se u raznim televizijskim prilika dok su učenici 7. i 8. razreda posjetili Tehnički muzej i sudjelovali u provedbi Teslinih pokusa i razgledali cijeli postav. Ni kiša nije pokvarila posjet, no osjetili su što znači zapeti u prometnoj gužvi glavnog grada.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti