UČENICI SKUPLJALI PETICE ZA MURID

Obavijest o pripremnim radovima na izgradnji kružnog toka u centru Sv. Martina na Muri
7. lipnja 2022.
MINI LIKOVNA KOLONIJA 2022.
9. lipnja 2022.

UČENICI SKUPLJALI PETICE ZA MURID

Međimurska udruga za ranu intervenciju u djetinjstvu (MURID) pokrenula je akciju „5 za MURID“ kojom su se učenici i roditelji mogli uključiti u pomoć oko skupljanja sredstva za izgradnju Centra za ranu intervenciju. Učenici su zadnjih nekoliko mjeseci u svoje ciglice kasice (koje su samo izradili!) ubacivali tjedno novčiće i tako štedjeli za pomoć udruzi.

Svaka pohvala učenicima iz 2.b, 4.a, 5.a, 5.b, 8.a i 8.b razreda na uključivanju! Ukupno su skupili 2.013,00 kn koje smo uručili udruzi i nadamo se da će i naše ciglice pomoći u čim prijašnjoj realizaciji njihovog projekta.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti