Dan jabuka u 4.b razredu

Javni poziv 1/2023 – višednevna ekskurzija učenika 7. razreda
19. listopada 2023.
ROTARACT MEĐIMURJE OBRADOVAO UČENIČKU ZADRUGU TINČEK DONACIJOM ALATNICE ZA ŠKOLSKI VOĆNJAK I VRT
19. listopada 2023.

Dan jabuka u 4.b razredu

Budući da je jabuka kraljica voća, u našem razredu je bio veoma zanimljiv dan posvećen jabukama. Najprije smo na hrvatskom jeziku čitali pjesmu o jabuci te upoznavali različite vrste jabuka. A zatim smo se okušali u pečenju kolača s jabukama. Na likovnoj kulturi smo izrađivali jabuke, a na kraju smo se zasladili kolačima koje smo sami pripremili.

Učiteljica Anita Juračić Perhoč

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti