ZADNJI DAN NASTAVE – TRADICIONALNE UTAKMICE OSMAČA I DJELATNIKA

PRIREDBOM I SPORTSKIM SUSRETIMA SE 4.B OPROSTIO OD RAZREDNICE ANITE
28. lipnja 2024.
NAJBOLJI UČENICI GENERACIJE – KELLY LESKOVEC I IVAN KATALENIĆ
1. srpnja 2024.

ZADNJI DAN NASTAVE – TRADICIONALNE UTAKMICE OSMAČA I DJELATNIKA

Kako to tradicija nalaže, na zadnji dan nastave u petak 21. lipnja 2024. održane su tradicionalne utakmice u kojima osmači na sportski izazov zovu djelatnike u nogometu, a djelatnice u odbojci. Obje su utakmice bile napete i uzavrele, a da nije samo vrući dan bio razlog tome, a konačan rezultat je u oba slučaja bio 2:1, u nogometu u korist djelatnika, a u odbojci u korist učenica.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti