PREKRASAN OPROŠTAJ OSMAČA UZ SVEČANU PODJELU SVJEDODŽBI

OPĆINA NAGRADILA NAJBOLJE UČENIKE I MENTORE OSNOVNE ŠKOLE
1. srpnja 2024.
UPIS U SREDNJU ŠKOLU-OBAVIJEST ŠKOLSKE MEDICINE O PRIJAVI ZA IZDAVANJE POTVRDA ŠKOLSKOG LIJEČNIKA ZA UPISE
4. srpnja 2024.

PREKRASAN OPROŠTAJ OSMAČA UZ SVEČANU PODJELU SVJEDODŽBI

Prekrasnim, veselim i pjevnim prigodnim svečanim programom u utorak 2. srpnja 2024. godine oprostila se još jedna generacija osmača na kraju svojeg osmogodišnjeg školovanja. Pozdravili su se od učitelja, razrednika i djelatnika škole s kojima su proveli mnoge dane. Riječi podrške uputili su im razrednik od 5. do 8. razreda Jurica Novak te ravnateljica Petra Novinščak. Svečano su im uručene svjedodžbe te nagrade odličnim učenicima. Ostavljajući osnovnoškolske brige zakoračili su u novo poglavlje svojega života.

Želimo im svako dobro u sljedećim etapama njihova života!

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti