Županijsko natjecanje u odbojci za dječake 5. i 6. razreda

Županijsko natjecanje u rukometu za 5. i 6. razrede
13. travnja 2022.
Općina Sveti Martin na Muri povodom Uskrsa darovala učenike
13. travnja 2022.

Županijsko natjecanje u odbojci za dječake 5. i 6. razreda

Županijsko natjecanje iz odbojke za dječake 5. i 6. razreda održano je 05.04.2022. u OŠ Nedelišće. Učenici OŠ Sveti Martin na Muri odigrali su dva susreta i to sa domaćinom Nedelišćem gdje su poraženi sa 2:0 u setovima , te u drugoj utakmici sa vršnjacima iz OŠ Vratišinec koja je bila vrlo napeta i neizvjesna do samog kraja ali također doživjeli poraz od 2 : 1 u setovima .Tako je na kraju osvojeno četvrto mjesto . Za OŠ Sveti Martin na Muri nastupili su sljedeći učenici : Leonardo Mlinarić , Reno Kai Premuš , Luka Jakopić , Borna Bogdan , Ivan Katalenić , Dino Sobočan , Ivano Rihtarec , Vito Oletić , Arian Vičar , David Sobočan , Noel Novak i Eduardo Novak .

Voditelj ekipe : Marko Obadić , prof.

Webmail
gdpr-image
Koristimo kolačiće (eng. „cookies“) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja. Politika privatnosti.
Politika privatnosti